Danskalendern för västra Sverige
Till Alldans                              Danskalendern i mobilen. Lägg in denna länk http://alldans.se/mob/?a=0
ikon = länk till hemsida   ikon = Dagens dansprogram        ikon = kort info om föreningen
  
Datum
   Dag
Kl
Förening
  
  
  
Orkester
 
Dans
 
 17 april
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 24 april
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Spelfinkarna
  
 
 
 22 juni
Lördag
  19.00 - 22.00
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 Midsommardagen.
 
 30 april
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 Valborgsmässoafton.
 
 23 jan
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Duo Blå
  
 
 
 06 mars
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Connys.
  
 
 
 16 jan
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 30 jan
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Connys.
  
 
 
 06 feb
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Bennyz
  
 
 
 13 feb
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Tore Karlsson.
  
 
 
 20 feb
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 27 feb
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Trippix
  
 
 
 09 jan
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 
 
 13 mars
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Duo Blå
  
 
 
 20 mars
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 03 april
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 10 april
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Connys.
  
 
 
 27 mars
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 
 
 12 mars
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Trippix
  
 
 
 16 april
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Trippix
  
 
 
 09 april
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Connys.
  
 
 
 02 april
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Charlies
  
 
 
 26 mars
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Diggarna
  
 
 
 19 feb
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Connys.
  
 
 
 08 jan
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Dur-X
  
 
 
 05 feb
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Connys.
  
 
 
 05 mars
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Dur-X
  
 
 
 26 feb
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Sweeds.
  
 
 
 15 jan
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Diggarna
  
 
 
 22 jan
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Rent Drag
  
 
 
 21 dec
Fredag
  19.00-23.30
  Borås GDF
--
 Levins
  
 Julagille - Passa på att höra Levins en sista gång i Boråsparken..
 
 12 feb
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Dur-X
  
 
 
 29 jan
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Trippix
  
 
 
 19 mars
Tisdag
  19.00 - 22.30
  Borås GDF
--
 Rent Drag
  
 
 
 21 mars
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Evert.
  
 
 
 28 mars
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Anders B.
  
 
 
 14 mars
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Bengt
  
 
 
 14 feb
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Bengt
  
 
 
 17 jan
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Anders B.
  
 
 
 10 jan
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Bengt
  
 
 
 24 jan
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Evert.
  
 
 
 21 feb
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Evert.
  
 
 
 31 jan
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Bengt
  
 
 
 07 mars
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Anders B.
  
 
 
 28 feb
Torsdag
  19,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Arne
  
 
 
 07 feb
Torsdag
  18,30-22,00
  Friska Viljors GDF
 K
 Arne
  
 Årsmöte.
 
 15 mars
Fredag
  2000-2300
  Får ja Lov
--
 Charlies
  
 Gammal- och modern dans Årsmöte kl 19 00 -20 00 Kulturhuset Selma Lagerlöfs torg.
 
 09 april
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Evert Knapelid.
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 28 feb
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 02 april
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Tore Carlsson (Trippix).
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 26 mars
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Anders Björk.
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 11 april
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag.
 
 26 april
Fredag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Trippix 2st.
  
 Vårfinal Gammal och modern dans Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 28 mars
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 14 mars
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 19 mars
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Evert Knapelid.
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 16 april
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Conny
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 14 feb
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 31 jan
Torsdag
  1900-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 17 jan
Torsdag
  1830-2100
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkväll där Mia ger kursinslag i Kulturhuset Selmalagerlöfs torg.
 
 19 feb
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 John Carlsson .
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans i kulturhuset Selma Lagerlöfs torg.
 
 26 feb
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Anders Björk.
  
 Gammaldanskurs med Mia+fridans.
 
 12 feb
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Tore Carlsson (Trippix).
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans i kulturhuset Selma Lagerlöfs torg.
 
 29 jan
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Evert Knapelid.
  
 Gammaldanskurs med Mia + Fridans.
 
 22 jan
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Anders Björk.
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans i kulturhuset Selma Lagerlöfs torg.
 
 15 jan
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Sture.
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans i kulturhuset Selma Lagerlöfs torg .
 
 05 feb
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Evert Knapelid.
  
 Gammaldanskurs med Mia + fridans i kulturhuset Selma Lagerlöfs torg.
 
 12 mars
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Conny
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 05 mars
Tisdag
  1800 2130
  Får ja Lov
--
 Sture Johansson ( Rent drag).
  
 Gammaldanskurs med Mia+ fridans.
 
 27 dec
Torsdag
  19.30-23.00
  Halmstad
--
 Rent Drag
  
 Juldans på Lagagården, Laholm.
 
 17 maj
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 C-laget
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 28 juni
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Charlies
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 31 maj
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Rent Drag
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 07 juni
Fredag
  19.00-22.00
  Hambologen
--
 C-laget
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 20 juni
Torsdag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Rent Drag
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 14 juni
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Diggarna
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 24 maj
Fredag
  19.00-22.00
  Hambologen
--
 Sweedz.
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 10 maj
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Dur-X
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 03 maj
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Trippix
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 20 maj
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Rent Drag
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 03 juni
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Charlies
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 10 juni
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Dur-X
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 17 juni
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Diggarna
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 13 maj
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Trippix
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 06 maj
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Sweedz, 2 st.
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 27 maj
Måndag
  19.00-22.00
  Hjortnäs
 K
 Connys.
  
 
 
 24 feb
Söndag
  17.30-20.00
  Inlands Folkdansare
--
 Evert o Gunnar.
  
 Motions och Gilledans.
 
 10 feb
Söndag
  17.30-20.00
  Inlands Folkdansare
--
 Haga-Lennart.
  
 Motions och Gilledans.
 
 27 jan
Söndag
  17.30-20.00
  Inlands Folkdansare
--
 Bengt.
  
 Motions och Gilledans.
 
 24 mars
Söndag
  17.30-20.30
  Inlands Folkdansare
--
 Kode Spelmän.
  
 Motions-Gillesdans Avslutning, Fika ingår.
 
 10 mars
Söndag
  17.30-20.00
  Inlands Folkdansare
--
 Evert o Gunnar.
  
 Motions och Gilledans.
 
 13 jan
Söndag
  17.30-20.00
  Inlands Folkdansare
--
 Anders Björk.
  
 Motions och Gilledans.
 
 03 feb
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 14 april
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 17 feb
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 17 mars
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 20 jan
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 31 mars
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 03 mars
Söndag
  17.30 - 20.00
  Kode Hemvärnsgård
ikon --
 Kode Spelmän
  
 
 
 20 jan
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 10 feb
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 27 jan
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 20 jan
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 24 feb
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 06 jan
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 03 feb
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 17 feb
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 13 jan
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 14 feb
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 14 mars
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 21 feb
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 28 feb
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 07 mars
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 04 april
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 07 feb
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 11 april
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 31 jan
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 18 april
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 21 mars
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 28 mars
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 25 april
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 10 jan
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 17 jan
Torsdag
  1900-2200
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskedans.
 
 24 jan
Torsdag
  1900-2115
  O-bygden
 K
 Musikanläggning.
  
 Polskekurs.
 
 24 feb
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 03 feb
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 13 jan
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 17 feb
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 10 mars
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 20 jan
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 10 feb
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 27 jan
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 03 mars
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 13 april
Lördag
  14:00-ca18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 Gillesdansdag, se annons.
 
 28 april
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 05 maj
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 24 mars
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 17 mars
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 07 april
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 31 mars
Söndag
  18:30
  Rävlanda DG
--
 Musikanläggning
  
 
 
 27 jan
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 C-laget
  
 Ledare: Brittmarie & Kjell Nybörjarkurs.
 
 03 feb
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Diggarna
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 13 jan
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Eva o Ingvar
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 26 dec
Onsdag
 
  Smålandsstenar
 K
 Eva o Ingvar
  
 Juldans I Bredaryds Bygdegård.
 
 06 jan
Söndag
  17.00 - 21.00
 Smålandsstenar
 K
 Rent Drag
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 10 feb
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Sweedz.
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 17 feb
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Charlies
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 24 feb
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Trippix
  
 Ledare: PärAnders & Marie Nybörjarkurs.
 
 20 jan
Söndag
  17.00 - 21.00
  Smålandsstenar
 K
 Donald & Co.
  
 Ledare: Brittmarie & Kjell Nybörjarkurs.
 
 13 mars
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Janne & Henrik.
  
 
 
 27 mars
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Connys.
  
 
 
 03 april
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Charlies
  
 
 
 13 feb
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Bennyz
  
 
 
 09 jan
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Connys.
  
 
 
 06 feb
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Diggarna
  
 
 
 20 mars
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Sweedz.
  
 
 
 22 april
Måndag
  18.00 - 21.30
  Sätila
--
 Trippix 3st
  
 ANNANDAGSDANSEN kl 18.00-21.30.
 
 10 april
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Eva o Ingvar
  
 
 
 16 jan
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Trippix 3st
  
 
 
 20 feb
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Sweedz.
  
 
 
 27 feb
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Connys.
  
 
 
 06 mars
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Trippix 2 st.
  
 
 
 30 jan
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Rent Drag
  
 
 
 27 dec
Torsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 C-laget
  
 MELLANDAGSDANSEN.
 
 23 jan
Onsdag
  19.00 - 22.30
  Sätila
--
 Charlies
  
 
 
 19 april
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Eva o Ingvar
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 12 april
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Connys.
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 05 april
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Trippix
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 11 jan
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Rent Drag
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 18 jan
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Bo Liljedahl o Thomas
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 25 jan
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Charlies
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 01 feb
Fredag
  20.00-23.30
  Ätransalen
--
 Trippix
  
 Gammaldanskurs med Mia Fridans.
 
 06 mars
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Musikanläggning.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 13 mars
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Ulf-Kode spelmän.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 20 mars
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Evert & Gunnar.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00. Avslutning med fika.
 
 23 jan
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Ulf - Kode spelmän.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 30 jan
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Evert &Gunnar.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 06 feb
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Tore Carlsson.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 20 feb
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Evert & Gunnar.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 27 feb
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
 Musikanläggning.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 
 16 jan
Onsdag
  19.30-21.30
  Ödsmåls bygdegård
ikon --
  Musikanläggning.
  
 Gillesdans med kursinslag. Grundkurs börjar kl 18.00.
 

Copyright Alldans Anders Öfverström       B